Nazwa firmy
Strona główna | Mapa serwisu | English version
Kasa za siedzenie przed kompem
ZASADY ZARABIANIA
Autor > ZASADY ZARABIANIA
W EuroBarre zbieramy punkty, które na początku każdego miesiąca przeliczane są na pieniądze według rosnącego z miesiąca na miesiąc przelicznika (tzw. taux). W listopadzie 2005 za każdy 1000 punktów otrzymaliśmy 6.50 Eurocentów (0.065 €), natomiast na przykład w październiku 2004 przelicznik wynosił zaledwie 6.15 Eurocentów (0.0615 €). Jest to dowód na to, że wzrasta on bardzo szybko, kto wie ile może wynosić np. za kolejny rok. Trzeba w tym miejscu zauważyć, że od początku istnienia firmy nie było sytuacji, aby przelicznik został zmniejszony.

Minimum do wypłaty wynosi jedyne 15 €, które możemy od razu przelać do MoneyBookers nie ponosząc żadnych kosztów.


 

Punkty możemy zdobywać na 3 sposoby:

I sposób - wyświetlanie małego paska z reklamami u góry ekranu (tzw. surfbar). Nie jest on zbyt wielki, poza tym praktycznie w ogóle nie przeszkadza w pracy na komputerze. Za każdy wyświetlony banner otrzymujemy 1 pkt. Czas wyświetlania jednego bannera wynosi ok. 40 sekund.

II sposób - odbieranie i klikanie w maile. Czasami EuroBarre wysyła płatne e-maile na naszą skrzynkę podaną podczas rejestracji. Wartość takiego maila wynosi 50 lub 100 punktów. Aby punkty za przeczytanie e-maila zostały nam dodane, należy kliknąć w napis "Cliquez ici si vos 50/100 points ne se sont pas ajoutes sur votre compte !". Potem możemy już zamknąć okno.

III sposób - wypełnianie ankiet. Ankiety są bardzo dobrze płatne, za każdą dostaniemy 1000 lub nawet 2000 punktów! Każda ankieta składa się z kilku pytań, na które oczywiście musimy poprawnie odpowiedzieć. Dla ułatwienia mamy do wyboru kilka odpowiedzi. Każda ankieta dotyczy jakiegoś konkretnego serwisu, zawsze link do niego jest na początku ankiety.


 

Skąd brać ankiety do wypełnienia?

Informacja o aktualnie dostępnej ankiecie zawsze wyświetla się po kliknięciu przycisku "Euro" po prawej stronie naszego surfbara . Jeśli w ramce jest zawarte "Bonus enquete ... 1000 points a gagner !!!", oznacza to że mamy do wypełnienia ankietę za 1000 pkt.

To jest stopka