Nazwa firmy
Strona główna | Mapa serwisu | English version
Kasa za siedzenie przed kompem
MONEYBOOKERS
Autor > MONEYBOOKERS
Co to jest Moneybookers?
Moneybookers to serwis, który umożliwia dokonywanie płatności online w bardzo szybki i prosty sposób.


Jak otworzyć konto w Moneybookers?

UWAGA!! Aby założyć konto w Moneybookers MUSISZ mieć ukończone 18 lat!! Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, w trakcie rejestracji podaj dane osobowe kogoś z rodziny.

1. Wejdź na stronę Moneybookers.

2. Przestaw język na polski - wybierz polską flagę w lewym górnym rogu.

3. Kliknij "Zarejestruj się".

4. Następnie wypełnij formularz i wciśnij "Następne".


moneybookers5. Wystarczy jeszcze tylko odebrać wiadomość e-mail i potwierdzić poprawność naszego adresu e-mail, podając kod weryfikacyjny, który otrzymaliśmy w mailu.

Jesteśmy już zarejestrowani, jednak aby móc w pełni korzystać z dobrodziejstw, jakie daje konto w Moneybookers, należy podać swoje dane osobowe. Ponadto przed pierwszą wypłatą pieniędzy na konto bankowe będziemy musieli przesłać do administracji pocztą elektroniczną skan dowodu osobistego wraz z naszymi danymi, celem potwierdzenia naszej tożsamości.


Wypłata pieniędzy z Moneybookers?

Aby zażądać wypłaty środków, wystarczy zalogować się na swoje konto i kliknąć "wypłać pieniądze". Następnie należy wybrać metodę wypłaty (konto bankowe - prowizja wynosi 7.25 PLN, czek w Euro - prowizja 14.10 PLN lub karta kredytowa VISA - 8.06 PLN). Oczywiście najbardziej opłacalną i wygodną metodą jest przelew na konto bankowe. Po zaznaczeniu wybranej metody, musimy wpisać poniżej kwotę, którą chcemy wypłacić. Potem klikamy "Następne" i możemy już tylko oczekiwać aż pieniądze wpłyną na nasze konto bankowe.

To jest stopka